Üzlet, szerviz működtető állás Mosonmagyaróváron

Restart Akkumulátor Kft.
Mosonmagyaróvár
Bruttó 200 000 Ft - 500 000 Ft / Hónap
2024. 04. 08.

Mosonmagyaróváron működő elektromos jármű szaküzlet és szerviz működtetése vállalkozó szemléletű, gondolkodású jelentkezőnek átadó vagy kiadó.

Feladatok

  • Üzlet vezetése, szervizfeladatok betanulás utáni önálló elvégzése.

Elvárások

  • Üzletvitel ismerete vagy hajlandóság a megtanulására.
  • Saját tőke a berendezés/árukészlet megvásárlására vagy bérbevételére.

Előnyök

  • Mosonmagyaróvári vagy közeli lakhely
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok