Sofőr állás, multiliftes, nyerges, láncos tehergépjárműre Mosonmagyaróvár

Ha szeretnél családias környezetben dolgozni,ahol megbecsülik a munkádat várjuk jelentkezésedet!

Feladatok

  • konténerek szállítása
  • napi adminisztrációs  feladatok ellátása (szállítólevél,fuvarlevél)

Elvárások

  • C ÉS E kategóriás jogosítvány
  • megbízhatóság

Előnyök

  • fuvarozásban szerzett szakmai tapasztalat
  • konténer-emelő vizsgával való rendelkezés

Amit kínálunk

  • megbízható, hosszútávú munkalehetőség
  • hétfőtől-péntekig, (6.00-14.00) tartó munkavégzés, szabad hétvége
  • bér megegyezés szerint,ami a próbaidő letelte után besorolás szerint módosul
  • munkábajárási támogatás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott