Fizikai, segéd, betanított munka

Autómosó munkakörben álláslehetőség Mosonmagyaróváron

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár és környéke
2018. 03. 29. 23:38

Mosonmagyaróváron Autómosó Borostyán Autókozmetika Kft., gyakorlattal rendelkező kollégát keres Autómosó munkakörbe.

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • megbízható, önálló munkavégzési képesség.
  • Teljes körű gépkocsi mosás, külső/belső takarítás.
  • A munkahely és a munkaeszközök tisztán tartása.
  • Precíz, minőségi munkavégzés
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Kézi autómosásban, kárpittisztításban és polírozásban szerzett tapasztalat esetén ezt a bérezést fölültárgyaljuk…

A jelentkezéshez kérjük küldje el fényképes önéletrajzát,
Borostyan.moson@gmail.com címre.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése