Operátor állás a Teka Magyarország Zrt.-nél

Toborzási nap a TEKA Magyarország Zrt-nél!

Munkahelyváltáson töröd a fejed?

Szeretnél személyesen találkozni a leendő vezetőddel?

Kíváncsi vagy a munkavégzés környezetére és körülményeire?

GYERE ÉS LÁTOGASS MEG BENNÜNKET!

Helyszín és időpont:

  • TEKA Magyarország Zrt. – Mosonmagyaróvár Terv u. 92. (Megközelítés a Levéli út felől)
  • 2021.06.16. szerda, 11:00-13:00.

A toborzó napon való részvétel előzetes regisztrációhoz kötött, amelyet az alábbi módon lehet megtenni:

  • e-mail
  • telefon: Bejelentkezés után tekinthető meg.

Várunk sok szeretettel!

Feladatok

  • Különböző operátori pozíciókban keresünk új munkatársakat több műszakos munkavégzésre!

Elvárások

  • Nemzetközi hátterű, piacvezető gyártóvállalat keres fizikai munkakörökbe új kollégákat, termelésének bővülése miatt!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott