Fizikai, segéd, betanított munka

Takarítónői állás Mosonmagyaróváron

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár
Fizetés: Nettó 1500 - 2000 / óra
2020. 02. 18. 15:14

Mosonmagyaróváron apartman-lakások takarítására keresünk takarítót.

  • Nem minden nap van takarítani való. Hetente egyeztetjük, hogy melyik napokon van takaritás, néha hétvégén is.
  • Naponta 2-4 lakást kell kitakarítani  (de nem mindig)
  • Nettó 1500 Ft/órás fizetést kínálunk (lakások közötti ingázás munkaidőnek számít).
  • Eszközöket, takarítószereket mi biztosítjuk.
  • Szigorú elvárásokat támasztunk a takarítóink munkájával kapcsolatban, minden takarítást ellenőrzünk, félmunkát nem veszünk át és nem is fizetünk ki.
  • Email cím és okostelefon szükséges, mert a cégen belüli kommunikáció online történik.

Elvárások:

  • megbízhatóság
  • igényesség, mind saját munkájára, mind környezetére
  • fegyelmezettség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • állóképesség

Előnyök:

  • Hotel, apartman takarítói tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  •  stabil vállalati háttér
  • kulturált munkakörnyezet
  • fiatalos csapat
  • fejlődési lehetőség
  • teljesítményarányos fizetés
  • prémium
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése