Betanított gépi megmunkáló kollégát keresünk Mosonmagyaróváron

Motim Kádkő Kft.
Mosonmagyaróvár
Bruttó 300 000 Ft - 450 000 Ft / hónap
2020. 01. 31.

Mosonmagyaróvári nagyvállalat keres munkatársakat "betanított gépi megmunkáló" munkakörbe.

Feladatok

  • automata megmunkáló gépek kiszolgálása.

Elvárások

  • szakmunkás bizonyítvány, több műszakos, folyamatos munkarend vállalása (7+2), jó fizikum, egészségügyi alkalmasság, büntetlen előélet

Előnyök

  • fém- vagy faipari szakmunkás végzettség, mérőeszközök és műszaki rajz ismerete, számítógép ismeret, darukezelési gyakorlat, darukezelői jogosítvány (5t), targonca vezetői engedély

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely, munkaruha, utazási ktg. térítés, 30% műszakpótlék + 5% jelenléti pótlék, 5.000Ft étkezési hozzájárulás.
  • Várható alapkereset: bruttó 300-340.000, teljesítmény függvényében.
  • Betanulás után lehetőség van plusz munka vállalására, amivel 400-450.000Ft-os bruttó kereset is elérhető.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott