Fizikai, segéd, betanított munka

Targoncás munkatársakat keresünk Mosonmagyaróvárra

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Nagy múltú nemzetközi logisztikai konszern vegyesvállalatához, Mosonmagyaróvárra keresünk

TARGONCÁS MUNKATÁRSAT

Feladatok:

  • árumozgatás, raktári ki- és betárolás targoncával
  • áru összekészítése kiszállításra (komissiózás)
  • csomagolás, rakodás
  • készletellenőrzés, leltározás

Elvárások:

  • OKJ targoncavezetői bizonyítvány és targoncavezetői jogosítvány
  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • precíz munkavégzés
  • csapatszellem

Előny:

  • Oldalvillás targoncán és emelőfülkés komissiózó gépen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi cégnél
  • versenyképes fizetést
  • modern munkakörülményeket

Munkavégzés munkarendje: két műszakos
A kezdés várható időpontja: azonnal

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattitva , vagy telefonon:

+36.24.506.706

+36.30.234.8305

Gebrüder Weiss Szállítmányozási és Logisztikai Kft.
Humánfejlesztés
2330 Dunaharaszti, Raktár u. 2.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése