Gépkezelő-karbantartó munkatársat keresünk Mosonmagyaróváron

Az Illés Holding Zrt. mosonmagyaróvári telephelye az egyik legjelentősebb hazai logisztikai cégcsoport részeként ömlesztett termék vasúti kocsiból közúti járműbe történő átfejtését végzi.

Munkavégzés helyszíne: Mosonmagyaróvár

Feladatok

  • vasúti kocsiból közúti járműbe történő ömlesztett termék zárt rendszeren keresztül történő átfejtése
  • elektromos gépek kezelése, karbantartása
  • számítógépes adatrögzítés
  • az üzemeltetés során felmerülő kisebb hibák elhárítása
  • napi operáció folyamatos üzemben tartása
  • fuvarszervezőkkel történő napi kommunikáció
  • napi készletriport készítése és elküldése
  • heti riportok készítése a vezetés felé, adminisztráció
  • telephelyi munkálatok, karbantartások elvégzésének biztosítása
  • munkavédelmi előírások betartása, betartatása
  • külső és belső munkaterületének tisztántartása

Elvárások

  • alapfokú végzettség (betanított munka)
  • alapszintű informatikai tudás (Word és Excel)
  • szervezőkészség, problémamegoldás és döntéshozatal képessége
  • rugalmasság

Előnyök

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér
  • hosszú távú, megbízható munkalehetőség
  • versenyképes javadalmazás
  • jó hangulatú, dinamikus háttércsapat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!